Zastanów się, jakie wydarzenia są dla Ciebie ważne. Urodziny lub imieniny bliskich Ci osób? Dzień Mamy, Taty, Babci lub Dziadka? Wasz ślub i chrzest Waszego dziecka? A może tradycyjne polskie święta?

Okazji do podziękowań, gratulacji czy rodzinnego świętowania z pewnością nie zabraknie. Zanim podarujesz bliskim piękne wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu, podaruj im wyjątkową pamiątkę na długie lata.

Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz w Twoje ręce trafiło unikalne zaproszenie na ślub, niezapomniana kartka świąteczna, rozczulający walentynkowy bilecik. Ile różnych kartek i zaproszeń trafiło do pudełka z pamiątkami, a ile wylądowało w koszu?


Każde wydarzenie ważne dla Ciebie jest ważne także dla nas. Jesteśmy małą, ale już rozpoznawalną na rynku polską firmą z własnym kapitałem, korzystającą z usług rodzimych artystów i lokalnych produktów.

Dbamy o unikalność projektów i grafik oraz najwyższą jakość wykonania. Do współpracy zapraszamy najlepszych polskich ilustratorów, którzy dzielą z nami pasję tworzenia pięknych rzeczy. Śledzimy aktualne trendy i nieustannie rozwijamy się, poszerzając ofertę o nowe produkty. Oferujemy karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na ważne dla Ciebie wydarzenia, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie. Znajdziesz nas w dobrych księgarniach i wybranych sklepach w galeriach handlowych.


Mówi się, że papier przyjmie wszystko. My wierzymy, że nie należy marnować potencjału papieru i warto tworzyć z niego rzeczy niezwykłe, a nie tylko przeciętne. Dla Ciebie zmieniamy papier w piękną pamiątkę ważnego wydarzenia, którą podarujesz bliskim.


Wyróżniają nas wartości, na których zbudowaliśmy markę Henry: selekcjonowane projekty, wysoka jakość, innowacyjność i nieustanny rozwój.

Staramy się, aby nasze produkty były bardzo dobrze przygotowane graficznie, posiadały wysoką jakość wykonania, a przy tym znalazły się na półkach w przystępnej cenie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest "BOOKS” Cezary Popiel z siedzibą Dubidze Kolonia 44B, 98-331 Nowa Brzeźnica, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 721, wydaną przez Wójta Gminy Nowa Brzeźnica, NIP: 574-175-73-19, REGON: 592252480 [ Polityka prywatności ].